Stamboom De Backer - Evers » Maria Elisabeth Van Steenwinckel (1851-????)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabeth Van Steenwinckel 


Gezin van Maria Elisabeth Van Steenwinckel

Zij is getrouwd met Guilielmus Peeters.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1871, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Elisabeth Peeters  ± 1889-1889

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabeth Van Steenwinckel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Elisabeth Van Steenwinckel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elisabeth Van Steenwinckel


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Steenwinckel


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I574009.php : benaderd 4 januari 2026), "Maria Elisabeth Van Steenwinckel (1851-????)".