Stamboom De Backer - Evers » Augusta Henriette de Lhonneux (1849-1905)

Persoonlijke gegevens Augusta Henriette de Lhonneux 

  • Zij is geboren in het jaar 1849.
  • Zij is overleden in het jaar 1905, zij was toen 56 jaar oud.

Gezin van Augusta Henriette de Lhonneux

Zij is getrouwd met Ernest Charles Marie Fabri.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1870 te Huy, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Henri Jean Marie Fabri  1884-1933 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Augusta Henriette de Lhonneux?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Augusta Henriette de Lhonneux

Augusta Henriette de Lhonneux
1849-1905

1870

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Lhonneux


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I568222.php : benaderd 29 januari 2026), "Augusta Henriette de Lhonneux (1849-1905)".