Stamboom De Backer - Evers » Rosalia Paulina De Kleermaeker (1874-1946)

Persoonlijke gegevens Rosalia Paulina De Kleermaeker 

Bron 1

Gezin van Rosalia Paulina De Kleermaeker

Zij is getrouwd met Paulus Josephus De Greef.

Zij zijn getrouwd op 24 juli 1900 te Steenokkerzeel, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Antonia De Greef  1902-1979 
  2. Theresa De Greef  1911-2000

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rosalia Paulina De Kleermaeker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rosalia Paulina De Kleermaeker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. familiestamboom Web Site, robert herremans, via https://www.myheritage.nl/person-8501651...
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stambomen op MyHeritage Familiesite: familiestamboom Web Site Familiestamboom: 250147881-8

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 juli 1900 lag rond de 21,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1900: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 18 maart » AFC Ajax, professionele voetbalclub uit Amsterdam, wordt opgericht.
    • 14 mei » De Olympische Zomerspelen worden in Parijs geopend.
    • 29 mei » Ndjamena, de hoofdstad van het Afrikaanse land Tsjaad, wordt gesticht door de Franse commandant Émile Gentil onder de naam Fort Lamy.
    • 19 juli » Opening in Parijs van de eerste Franse metrolijn.
    • 4 december » De Nationale Vergadering van Frankrijk verwerpt een plan van de nationalistische generaal Auguste Mercier om het Verenigd Koninkrijk binnen te vallen.
    • 16 december » Oprichting van de Duitse voetbalclub Alemannia Aachen.

Over de familienaam De Kleermaeker


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I561951.php : benaderd 13 januari 2026), "Rosalia Paulina De Kleermaeker (1874-1946)".