De temperatuur op 23 juli 1914 lag tussen 12,3 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 6,2 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
23 juni » Mexicaanse Revolutie: Inname van Zacatecas door de rebellen van Pancho Villa.
3 september » Kardinaal Giacomo della Chiesa wordt gekozen tot Paus Benedictus XV.
22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.
Dag van overlijden 21 januari 1986
De temperatuur op 21 januari 1986 lag tussen 5,4 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 3,3 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
15 februari » Een periode van onrust begint op de Filipijnen als het parlement Ferdinand Marcos aanwijst als winnaar van de verkiezingen van 8 dagen daarvoor.
28 februari » Ondertekening te Den Haag van de Europese Akte.
9 augustus » Queen geeft haar laatste concert met Freddie Mercury in Knebworth (Engeland).
7 september » Desmond Tutu wordt de eerste zwarte bisschop in Zuid-Afrika.
10 oktober » Een aardbeving in San Salvador doodt 500 mensen.
12 oktober » Heiligverklaring van kardinaal Giuseppe Maria Tomasi.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I561297.php : benaderd 14 januari 2026), "Augustinus Bressers (1914-1986)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.