Stamboom De Backer - Evers » Egidius Florimondus Van Onckelen (1853-????)

Persoonlijke gegevens Egidius Florimondus Van Onckelen 

  • Hij is geboren in het jaar 1853.

Gezin van Egidius Florimondus Van Onckelen

Hij is getrouwd met Maria Joanna Lauwers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Maria Van Onckelen  1878-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egidius Florimondus Van Onckelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Egidius Florimondus Van Onckelen

Egidius Florimondus Van Onckelen
1853-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Onckelen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I558701.php : benaderd 14 januari 2026), "Egidius Florimondus Van Onckelen (1853-????)".