Stamboom De Backer - Evers » Maria Mathildis Van Cauteren (1876-1903)

Persoonlijke gegevens Maria Mathildis Van Cauteren 

  • Zij is geboren in het jaar 1876.
  • Zij is overleden in het jaar 1903, zij was toen 27 jaar oud.

Gezin van Maria Mathildis Van Cauteren

Zij is getrouwd met Ludovicus - Louis Cant.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. N Cant  1903-1903

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Mathildis Van Cauteren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Mathildis Van Cauteren

Maria Mathildis Van Cauteren
1876-1903


N Cant
1903-1903

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Cauteren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I558264.php : benaderd 12 januari 2026), "Maria Mathildis Van Cauteren (1876-1903)".