Stamboom De Backer - Evers » Elisabeth Van Rillaer (1656-????)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Van Rillaer 

  • Zij is geboren in het jaar 1656.

Gezin van Elisabeth Van Rillaer

Zij is getrouwd met Carolus Janssens.

Zij zijn getrouwd op 15 januari 1696 te Rotselaar, zij was toen 40 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Maria Janssens  1697-1760 
  2. Joannes Janssens  1697-1697
  3. Joanna Janssens  1699-1700

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Van Rillaer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Van Rillaer

Elisabeth Van Rillaer
1656-????

1696

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Van Rillaer


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I555827.php : benaderd 13 januari 2026), "Elisabeth Van Rillaer (1656-????)".