De temperatuur op 15 juli 1931 lag tussen 13,3 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 14,8 mm neerslag gedurende 6,8 uur. Er was 2,1 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
3 maart » De Verenigde Staten adopteren "The Star-Spangled Banner" als het nationale volkslied.
5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
21 augustus » Oprichting van de Portugese voetbalclub FC Famalicão.
16 oktober » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch delegaat in Bulgarije.
26 november » De Vlaamse Geschiedkundige Kring van Gent wordt opgericht.
Dag van overlijden 29 juli 2011
De temperatuur op 29 juli 2011 lag tussen 12,7 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,5 uur zonneschijn (10%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
1 januari » Estland schaft de Estische kroon af en voert de euro in.
9 mei » Uit handen van Hervé Nzelo-Lembi ontvangt Romelu Lukaku van RSC Anderlecht de Ebbenhouten Schoen, omdat hij verkozen tot beste voetballer van Afrikaanse afkomst in de Belgische Jupiler Pro League.
15 mei » AFC Ajax wint in de Amsterdam ArenA met 3-1 van FC Twente, waardoor het voor de 30ste maal de landstitel behaalt.
15 mei » Finland verovert in de Slowaakse hoofdstad Bratislava de wereldtitel in het ijshockey door in de finale aartsrivaal Zweden met 6-1 te verslaan. Het is de eerste wereldtitel voor de Finnen sinds 1995.
21 mei » Bij wedstrijden in Halle scherpt de Duitse atlete Betty Heidler het wereldrecord kogelslingeren (78,30 meter) van haar Poolse collega Anita Włodarczyk aan tot 79,42 meter.
18 december » De Amerikaanse troepen verlaten na meer dan 8 jaar Irak, de Irakoorlog is officieel voorbij.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I553511.php : benaderd 13 januari 2026), "Florent Poels (1931-2011)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.