Stamboom De Backer - Evers » Elisabeth De Belder (1769-1803)

Persoonlijke gegevens Elisabeth De Belder 

  • Zij is geboren in het jaar 1769.
  • Zij is overleden in het jaar 1803, zij was toen 34 jaar oud.

Gezin van Elisabeth De Belder

Zij is getrouwd met Joannes Franciscus - Joannes Baptista Segers.

Zij zijn getrouwd op 8 februari 1803 te Rumst, zij was toen 34 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth De Belder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam De Belder


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I547941.php : benaderd 9 januari 2026), "Elisabeth De Belder (1769-1803)".