Stamboom De Backer - Evers » Inghelram Van Den Nieuwenhove (± 1265-> 1310)

Persoonlijke gegevens Inghelram Van Den Nieuwenhove 

  • Hij is geboren rond 1265 in Opwijk.
  • Hij is overleden na 1310 in Opwijk. Hij was ongeveer 44-45 jaar oud.

Gezin van Inghelram Van Den Nieuwenhove


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Inghelram Van Den Nieuwenhove?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Inghelram Van Den Nieuwenhove

Inghelram Van Den Nieuwenhove
± 1265-> 1310



Onbekend


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Over de familienaam Van Den Nieuwenhove


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I543997.php : benaderd 12 januari 2026), "Inghelram Van Den Nieuwenhove (± 1265-> 1310)".