Stamboom De Backer - Evers » Clementia van Wassenberg Aquitaine Poitou (1055-1142)

Persoonlijke gegevens Clementia van Wassenberg Aquitaine Poitou 

  • Zij is geboren in het jaar 1055.
  • Zij is overleden in het jaar 1142, zij was toen 87 jaar oud.

Gezin van Clementia van Wassenberg Aquitaine Poitou

Zij had een relatie met Gerhard I 'Flaminus' van Wassenberg van Gelre.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Clementia van Wassenberg Aquitaine Poitou?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Clementia van Wassenberg Aquitaine Poitou

Clementia van Wassenberg Aquitaine Poitou
1055-1142



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Wassenberg Aquitaine Poitou


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I540176.php : benaderd 3 januari 2026), "Clementia van Wassenberg Aquitaine Poitou (1055-1142)".