Stamboom De Backer - Evers » Maria Francisca Van Coppenolle (-± 1690)

Persoonlijke gegevens Maria Francisca Van Coppenolle 


Gezin van Maria Francisca Van Coppenolle

(1) Zij is getrouwd met Joannes Antonius Van Hultem.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1682/83.


(2) Zij is getrouwd met Joannes Baptista Sturtewaeghen.

Zij zijn getrouwd


(3) Zij is getrouwd met Joannes Franciscus Chaffenbroeck.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Francisca Van Coppenolle?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Francisca Van Coppenolle


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Coppenolle


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I538546.php : benaderd 9 januari 2026), "Maria Francisca Van Coppenolle (-± 1690)".