Stamboom De Backer - Evers » Maria van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck (± 1571-1654)

Persoonlijke gegevens Maria van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck 


Gezin van Maria van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck

Zij is getrouwd met Frederik Vrerix - Vrederix.

Zij zijn getrouwd voor 16 augustus 1585 te Hasselt.


Kind(eren):

  1. Jan Vrerix  1590-1628 
  2. Gerard Vrerix  1585-1638 
  3. Maria Vrerix  ± 1594-1633 
  4. Mathijs Vrerix  1599-1648 
  5. Petrus Vrerix  -> 1670

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck

Maria van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck
± 1571-1654

< 1585
Jan Vrerix
1590-1628
Gerard Vrerix
1585-1638
Maria Vrerix
± 1594-1633

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1654: Bron: Wikipedia
    • 2 februari » Première van Vondels treurspel Lucifer.
    • 8 mei » Vrede van Westminster wordt ondertekend, einde van de Eerste Engels-Nederlandse Oorlog.
    • 20 mei » Het Koerlandse schip Das Wappen der Herzogin von Kurland vaart uit om Tobago te bezetten.
    • 7 juni » Lodewijk XIV wordt tot koning van Frankrijk gekroond.
    • 12 oktober » De Delftse donderslag, ontploffing van een opslagplaats voor buskruit in de binnenstad van Delft leidt tot vele doden en grote schade.
    • 23 november » Blaise Pascal heeft bijzondere metafysische ervaring.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I532859.php : benaderd 31 december 2025), "Maria van Melbeek - Van Melbeck - Van Melbeeck (± 1571-1654)".