Stamboom De Backer - Evers » Eloi Jean Armand Jacob (1912-)

Persoonlijke gegevens Eloi Jean Armand Jacob 


Gezin van Eloi Jean Armand Jacob

Hij is getrouwd met Julia Henrottin.

Zij zijn getrouwd op 15 september 1940 te Hargimont, hij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Eloi Jean Armand Jacob?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Eloi Jean Armand Jacob

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Eloi Jean Armand Jacob

Joseph Jacob
1877-????

Eloi Jean Armand Jacob
1912-????

1940

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 12 september 1912 lag tussen 8,1 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,8 °C. Er was 6,7 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
    • 6 april » De Duitse zwemmer Kurt Bretting verbetert in Brussel het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.02,4. Het oude record (1.02,8) stond sinds 15 april 1910 op naam van de Amerikaan Charles Daniels.
    • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
    • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
    • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • 3 december » Einde van de eerste Balkanoorlog.
  • De temperatuur op 15 september 1940 lag tussen 5,2 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 2,8 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
    • 7 september » Zwaar bombardement op Londen tijdens de Slag om Engeland.
    • 31 oktober » Göring erkent zijn nederlaag, einde van de Slag om Engeland luchtoorlog.
    • 5 november » In de Verenigde Staten wordt Franklin Delano Roosevelt voor de derde keer verkozen tot President van de Verenigde Staten.
    • 14 november » Bombardement op Coventry.
    • 29 november » De Duitse Luftwaffe bombardeert Liverpool.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jacob

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jacob.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jacob.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jacob (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I529851.php : benaderd 15 januari 2026), "Eloi Jean Armand Jacob (1912-)".