Stamboom De Backer - Evers » Joannes Cools

Persoonlijke gegevens Joannes Cools 


Gezin van Joannes Cools

Hij is getrouwd met Anna Aerts.

Zij zijn getrouwd op 21 augustus 1657 te Noorderwijk.


Kind(eren):

  1. Joannes Cools  1657-???? 
  2. Elisabeth Cools  1659-????
  3. Andreas Cools  1660-????
  4. Petrus Cools  1662-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Cools?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Cools

Cools
????-
Stam Cools
1570-????
Stam
1575-????

Joannes Cools

1657
Joannes Cools
1657-????
Andreas Cools
1660-????
Petrus Cools
1662-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam Cools

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cools.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cools.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cools (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I527926.php : benaderd 4 januari 2026), "Joannes Cools".