Stamboom De Backer - Evers » Catharina van Elsen (Verhezen)

Persoonlijke gegevens Catharina van Elsen (Verhezen) 


    Gezin van Catharina van Elsen (Verhezen)

    Zij is getrouwd met Martinus Cools.

    Zij zijn getrouwd op 1 juli 1691 te Noorderwijk.


    Kind(eren):

    1. Joannes Cools  1692-< 1706
    2. Elisabeth Cools  1695-????
    3. Anna Cools  1700-????
    4. Martinus Cools  1705-????
    5. Joannes Cools  1706-???? 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina van Elsen (Verhezen)?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Catharina van Elsen (Verhezen)

    Catharina van Elsen (Verhezen)

    1691
    Joannes Cools
    1692-< 1706
    Anna Cools
    1700-????
    Joannes Cools
    1706-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Van Elsen (Verhezen)


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I527881.php : benaderd 15 januari 2026), "Catharina van Elsen (Verhezen)".