Stamboom De Backer - Evers » Joanna Maria Van den Eede (1831-1863)

Persoonlijke gegevens Joanna Maria Van den Eede 

  • Zij is geboren in het jaar 1831.
  • Zij is overleden in het jaar 1863, zij was toen 32 jaar oud.

Gezin van Joanna Maria Van den Eede

Zij is getrouwd met Fidelis Franciscus De Pauw.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1857 te Merchtem, zij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Rosalia De Pauw  1859-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Maria Van den Eede?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Maria Van den Eede

Joanna Maria Van den Eede
1831-1863

1857

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van den Eede


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I523961.php : benaderd 30 januari 2026), "Joanna Maria Van den Eede (1831-1863)".