Stamboom De Backer - Evers » Coleta Coosemans (1890-1959)

Persoonlijke gegevens Coleta Coosemans 

  • Zij is geboren in het jaar 1890.
  • Zij is overleden in het jaar 1959, zij was toen 69 jaar oud.

Gezin van Coleta Coosemans

Zij is getrouwd met Edouardus van den Eynde.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1913 te Sint Pieters Woluwe, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Ludovica van den Eynde  1914-1974 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Coleta Coosemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Coleta Coosemans

Coleta Coosemans
1890-1959

1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Coosemans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I519897.php : benaderd 14 januari 2026), "Coleta Coosemans (1890-1959)".