Stamboom De Backer - Evers » Breugelmans (1927-2011)

Persoonlijke gegevens Breugelmans 


Gezin van Breugelmans

Hij is getrouwd met Maria Jozefa Gerarda Beyens.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1949 te Vorst, hij was toen 21 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Breugelmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Breugelmans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Breugelmans


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1927 lag tussen -1,0 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 1,0 °C. Er was 1,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
    • 9 mei » Canberra vervangt Melbourne als hoofdstad van Australië
    • 18 mei » De Nederlandse onderzeeboot O 7 botst in de buurt van Texel met het Zweedse stoomschip Scania.
    • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
    • 5 september » In Delft wordt het Waterloopkundig Laboratorium geopend.
    • 2 december » De Ford Motor Company presenteert de Ford Model A.
  • De temperatuur op 12 november 1949 lag tussen 6,9 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 10,5 mm neerslag gedurende 5,6 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
  • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Ezra Pound krijgt de eerste Bollingen Prize in poetry (Bollingen prijs voor gedichten) van de Bollingen Foundation en de Yale-universiteit.
    • 11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
    • 14 mei » Benoeming van Léon Lommel tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Luxemburg.
    • 12 september » Na een verschijningsverbod van vier jaar mag het dagblad De Telegraaf weer verschijnen.
    • 12 september » Verkiezing van Theodor Heuss tot eerste bondspresident van West-Duitsland.
    • 27 december » Souvereiniteitsoverdracht van Indonesië.
  • De temperatuur op 4 juni 2011 lag tussen 13,8 °C en 27,7 °C en was gemiddeld 21,0 °C. Er was 13,3 uur zonneschijn (81%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 17 april » Het eerste seizoen van Game of Thrones wordt gereleased op de Amerikaanse zender HBO
    • 8 mei » De hockeysters van HGC degraderen uit de hoofdklasse na een 8-1 nederlaag op de voorlaatste speeldag tegen HC Den Bosch.
    • 9 juni » In Phantasialand wordt de attractie Maus au Chocolat geopend.
    • 20 juli » De laatste voortvluchtige die wordt gezocht door het Joegoslavië-tribunaal in Den Haag, de voormalige Kroatisch-Servische leider Goran Hadžić, wordt gearresteerd.
    • 3 december » Het negende Junior Eurovisiesongfestival 2011 vindt plaats in Jerevan, Armenië.
    • 28 december » Venezuela is het gevaarlijkste land in Latijns-Amerika met in 2011 al 19.336 vermoorde mensen, omgerekend 53 per dag, aldus de Venezolaanse Misdaadwaarnemers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Breugelmans


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I516547.php : benaderd 28 februari 2026), "Breugelmans (1927-2011)".