Stamboom De Backer - Evers » Joanna de Reyngehere (1601-????)

Persoonlijke gegevens Joanna de Reyngehere 


Gezin van Joanna de Reyngehere

Zij is getrouwd met Philippus Stasseyns.

Zij zijn getrouwd op 21 januari 1625 te Buggenhout, Oost-Vlaanderen.


Kind(eren):

  1. Joannes Stassijns  1625-1666 
  2. Adrianus Stassijns  1625-????
  3. Elisabeth Stassijns  1630-1639

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna de Reyngehere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna de Reyngehere

Joanna de Reyngehere
1601-????

1625

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen


Over de familienaam De Reyngehere


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I515525.php : benaderd 10 januari 2026), "Joanna de Reyngehere (1601-????)".