Stamboom De Backer - Evers » Jan Baptist Bettens (1850-????)

Persoonlijke gegevens Jan Baptist Bettens 

  • Hij is geboren in het jaar 1850.

Gezin van Jan Baptist Bettens

Hij is getrouwd met Maria Theresia Meulemans.

Zij zijn getrouwd op 15 december 1894 te Kessel Lo, hij was toen 44 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Anna Emelia Bettens  1879-????
  2. Marguerite Bettens  1890-????
  3. Bertha Bettens  1898-1955

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Baptist Bettens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Baptist Bettens

Jan Baptist Bettens
1850-????

1894

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1894 lag rond de 6,9 °C. Er was 15 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 23 juni » Het Internationaal Olympisch Comité wordt opgericht in de Sorbonne in Parijs, op initiatief van baron Pierre de Coubertin.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.
    • 16 november » De Turken vermoorden zesduizend Armeniërs in Koerdistan

Over de familienaam Bettens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bettens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bettens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bettens (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I506781.php : benaderd 9 januari 2026), "Jan Baptist Bettens (1850-????)".