Stamboom De Backer - Evers » Andreas Van der Velden (1785-1853)

Persoonlijke gegevens Andreas Van der Velden 

  • Hij is geboren in het jaar 1785 in Lommel.
  • Hij is overleden in het jaar 1853 in Achel, hij was toen 68 jaar oud.

Gezin van Andreas Van der Velden

(1) Hij is getrouwd met Petronella Theunissen.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1830 te Achel, hij was toen 45 jaar oud.


(2) Hij is getrouwd met Helena Van der Plas.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1822 te Achel, hij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Andreas Van der Velden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Velden


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I505865.php : benaderd 31 december 2025), "Andreas Van der Velden (1785-1853)".