Stamboom De Backer - Evers » CATHARINA ANTONIA (CATHARINA ANTONIA) VAN DEN DRIESSCHE (1868-????)

Persoonlijke gegevens CATHARINA ANTONIA (CATHARINA ANTONIA) VAN DEN DRIESSCHE 


Gezin van CATHARINA ANTONIA (CATHARINA ANTONIA) VAN DEN DRIESSCHE

Zij is getrouwd met Carolus Kemps.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. COLETA KEMPS  1895-????
  2. ANGELINA KEMPS  1896-1905
  3. ELISABETHA KEMPS  1902-1903
  4. HENRICA KEMPS  1904-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot CATHARINA ANTONIA (CATHARINA ANTONIA) VAN DEN DRIESSCHE?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van CATHARINA ANTONIA VAN DEN DRIESSCHE

CATHARINA ANTONIA VAN DEN DRIESSCHE
1868-????


Carolus Kemps
1866-????

COLETA KEMPS
1895-????
HENRICA KEMPS
1904-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 februari 1868 lag rond de 7,5 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 92%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1868: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 30 januari » Charles Darwin publiceert Variations of Plants and Animals under Domestication
    • 20 februari » Huwelijk van prins Lodewijk van Beieren en aartshertogin Maria Theresia Henriëtte van Oostenrijk-Este in Wenen.
    • 23 juni » Christopher Sholes verkrijgt octrooi op de eerste schrijfmachine.
    • 7 augustus » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur Denemarken.
    • 23 september » Puerto Rico verklaart zich onafhankelijk van Spanje.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam VAN DEN DRIESSCHE


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I505838.php : benaderd 4 januari 2026), "CATHARINA ANTONIA (CATHARINA ANTONIA) VAN DEN DRIESSCHE (1868-????)".