Stamboom De Backer - Evers » Paulus Van Gucht (1744-1830)

Persoonlijke gegevens Paulus Van Gucht 

  • Hij is geboren in het jaar 1744.
  • Hij is overleden in het jaar 1830, hij was toen 86 jaar oud.

Gezin van Paulus Van Gucht

Hij is getrouwd met Johanna Catharina Sergoigne.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1802 te Merchtem, hij was toen 58 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Paulus Van Gucht?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Gucht


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I505660.php : benaderd 3 januari 2026), "Paulus Van Gucht (1744-1830)".