Stamboom De Backer - Evers » Margareta Van en Casteren (± 1345-± 1397)

Persoonlijke gegevens Margareta Van en Casteren 


Gezin van Margareta Van en Casteren

Zij had een relatie met Henric Meert.


Kind(eren):

  1. Jan Meert  ± 1360-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Margareta Van en Casteren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Margareta Van en Casteren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Margareta Van en Casteren

Renier III Eggloy
± 1300-????
Lelie Swaef
± 1305-????
Agnes Eggloy
± 1325-????

Margareta Van en Casteren
± 1345-± 1397


Henric Meert
± 1345-± 1394

Jan Meert
± 1360-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van en Casteren


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I503880.php : benaderd 3 januari 2026), "Margareta Van en Casteren (± 1345-± 1397)".