Stamboom De Backer - Evers » Van Mortebeke

Persoonlijke gegevens Van Mortebeke 


    Gezin van Van Mortebeke

    (1) Zij is getrouwd met Erewin II Campsor.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Erewin III Campsor  ± 1250-± 1302 


    (2) Zij is getrouwd met Thonijs.

    Zij zijn getrouwd


    Kind(eren):

    1. Maria Thonijs  ± 1265-± 1359 

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Van Mortebeke?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Van Mortebeke

    Van Mortebeke

    (1) 

    Erewin II Campsor
    ± 1220-± 1280

    Erewin III Campsor
    ± 1250-± 1302
    (2) 
    Maria Thonijs
    ± 1265-± 1359

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Mortebeke


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I503825.php : benaderd 4 januari 2026), "Van Mortebeke".