Stamboom De Backer - Evers » Albert Craninx (1932-2012)

Persoonlijke gegevens Albert Craninx 


Gezin van Albert Craninx

Hij is getrouwd met Marie-Louise Thoné.

Zij zijn getrouwd op 3 september 1960, hij was toen 27 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Craninx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Craninx

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Craninx

Albert Craninx
1932-2012

1960

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 november 1932 lag tussen -0,8 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 2,8 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Japan bezet Sjanghai.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 6 mei » Moordaanslag op president Paul Doumer van Frankrijk in Parijs. De president sterft een dag later aan zijn verwondingen.
    • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    • 31 oktober » Het Londense metrostation Gillespie Road wordt vernoemd naar Arsenal.
    • 25 december » Als eerste in de geschiedenis speelt de BBC een magnetische geluidsopname af in een radio-uitzending.
  • De temperatuur op 3 september 1960 lag tussen 15,5 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 16,6 °C. Er was 1,8 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 19 juni » Peñarol wint de eerste editie van de Copa Libertadores. In de finale over twee wedstrijden is de voetbalclub uit Uruguay te sterk voor het Paraguayaanse Olimpia Asunción.
    • 1 augustus » De Republiek Dahomey wordt onafhankelijk van Frankrijk.
    • 11 augustus » Tsjaad wordt op een vreedzame manier onafhankelijk van Frankrijk.
    • 5 september » Bokser Clement Quartey behaalt de zilveren medaille in de klasse tot 63,5 kilogram bij de Olympische Spelen in Rome en wint daarmee de allereerste plak uit de olympische geschiedenis van zijn West-Afrikaanse vaderland Ghana.
    • 21 september » Oprichting van de Ivoriaanse voetbalbond.
    • 19 oktober » Het Luxemburgs voetbalelftal lijdt de grootste nederlaag uit zijn geschiedenis. Engeland wint in het groothertogdom met 9-0.
  • De temperatuur op 16 mei 2012 lag tussen 2,3 °C en 12,0 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was 0,9 mm neerslag gedurende 0,9 uur. Er was 11,0 uur zonneschijn (70%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
    • 29 januari » De Servische tennisser Novak Đoković verdedigt met succes zijn titel op de Australian Open. Hij verslaat de Spaanse tennisser Rafael Nadal in vijf sets: 5-7, 6-4, 6-2, 6-7(7) en 7-5.
    • 22 maart » Militairen in Mali plegen een staatsgreep tegen president Amadou Toumani Touré.
    • 5 mei » Bondspresident Joachim Gauck voert, als eerste Duitser in de geschiedenis, het woord tijdens de Nationale Viering van de Nederlandse Bevrijding.
    • 5 augustus » De Amerikaanse acteur Sean Penn vergezelt de Venezolaanse president Hugo Chávez gezelschap tijdens diens verkiezingscampagne.
    • 13 september » De Volcán de Fuego in Guatemala barst uit. Meer dan 33 duizend mensen slaan op de vlucht voor het natuurgeweld.
    • 13 oktober » Bij Zuid-Afrika zinkt een boot met zo'n veertig buitenlandse toeristen aan boord. Een Franse vrouw komt om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 2012 » Chuck Brown (75), Amerikaans funkgitarist en -zanger
  • 2012 » Doug Dillard (75), Amerikaans banjospeler en acteur
  • 2012 » James Abdnor (89), Amerikaans politicus
  • 2012 » Kurt Felix (71), Zwitsers televisiepresentator en -journalist
  • 2013 » Heinrich Rohrer (80), Zwitsers natuurkundige en Nobelprijswinnaar
  • 2013 » Paul Shane (72), Brits acteur

Over de familienaam Craninx

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Craninx.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Craninx.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Craninx (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I500318.php : benaderd 5 maart 2026), "Albert Craninx (1932-2012)".