Stamboom De Backer - Evers » Gaston Van den Roye (1919-2010)

Persoonlijke gegevens Gaston Van den Roye 

Bron 1
  • Hij is geboren op 9 oktober 1919 in Lier.
  • Beroep: leraar.
  • Woonachtig: Lier.
  • (_FA2) in leraar.
  • Hij is overleden op 17 maart 2010 in Lier, hij was toen 90 jaar oud.

    De familie meldt u het heengaan van Gaston Van den Roye weduwnaar van Josephine Evers-Tuymans hij werd geboren te Lier op 9 oktober 1919en is er zachtjes ingeslapen op 17 maart 2010 De crematie te Wilrijk, gevolgd door de bijzetting van deasurne in het familiegraf op de begraafplaats Kloosterheide te Lier, vond plaats in intieme familiekring.Rouwadres:Wim en Liliane Van den Roye-Vleminckx,Kardinaal Cardijnstraat 22 bus 2, 2500 Lier.Begrafenissen Van der Heyden & Hellemans Kurt - Regio LierTel. 03-480 05 17 & 03-480 28 80


Gezin van Gaston Van den Roye

Hij had een relatie met Josephina Philip Gommara Evers.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gaston Van den Roye?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gaston Van den Roye

Gaston Van den Roye
1919-2010



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Index van overlijdensberichten
    Gaston Van den Roye<br>Voorvoegsel: DE HEER<br>Geboorte: 9 okt 1919 - LIER<br>Overlijden: 17 mrt 2010 - LIER<br>Leeftijd: 90<br>Woonplaats: Lier<br>Overlijdensbericht tekst: De familie meldt u het heengaan van Gaston Van den Royeweduwnaar van Josephine Evers-Tuymanshij werd geboren te Lier op 9 oktober 1919en is er zachtjes ingeslapen op 17 maart 2010De crematie te Wilrijk, gevolgd door de bijzetting van de asurne in het familiegraf op de begraafplaats Kloosterheide te Lier, vond plaats in intieme familiekring.Rouwadres:Wim en Liliane Van den Roye-Vleminckx,Kardinaal Cardijnstraat 22 bus 2, 2500 Lier.Begrafenissen Van der Heyden & Hellemans Kurt - Regio LierTel. 03-480 05 17 & 03-480 28 80
    Overlijdensberichten zijn een goede bron van informatie over een persoon en kunnen ook informatie bevatten over de familie van de overledene, zelfs als deze informatie alleen is weergegeven in de tekst van het overlijdensbericht. De hoeveelheid informatie die beschikbaar is in elk overlijdensbericht kan erg verschillen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 oktober 1919 lag tussen 5,1 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 8,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 7,7 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 21 maart » Oprichting van het Bauhaus in Weimar door Walter Gropius.
    • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
    • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
    • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
  • De temperatuur op 17 maart 2010 lag tussen 2,7 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (70%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2010: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Door een gasexplosie stort in Luik een appartementsgebouw in. De balans is 14 doden en meer dan 20 gewonden.
    • 14 april » Als gevolg van een Duinbrand tussen Schoorl en Bergen aan Zee wordt Bergen aan Zee geëvacueerd.
    • 3 oktober » Duitsland doet zijn laatste herstelbetalingen aan zijn tegenstanders tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • 26 oktober » De vulkaan Merapi op het Indonesische eiland Java barst uit. De vulkaan ligt zo'n 25 kilometer ten noorden van de stad Jogjakarta.
    • 13 november » Aung San Suu Kyi wordt vrijgelaten.
    • 26 december » Atleet Christophe Lemaitre wordt door de Franse sportkrant L'Equipe uitgeroepen tot sportman van het jaar in Frankrijk.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Roye


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jan De Backer, "Stamboom De Backer - Evers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-de-backer-evers/I198.php : benaderd 31 december 2025), "Gaston Van den Roye (1919-2010)".