Stamboom Davina » Johannes Gerhardus Davina (1918-1918)

Persoonlijke gegevens Johannes Gerhardus Davina 

  • Hij is geboren op 1 januari 1918 in Losser.
    getuige: 1. Gerhardus Hendrikus Grondman, 46 jr, landbouwer
    2. Bernardus Johannes Nijland, 22 jr., landbouwer
    Datum: Akte 5/1918
    Plaats: Noord Berghuizen
  • Hij werd gedoopt in Losser.
  • Geloof: Rooms Katholiek.
  • Woonachtig in het jaar 1918: Hoogelucht 16.
  • Hij is overleden op 17 januari 1918 in Losser.
    Datum: Akte 7/1918
  • Een kind van Johannes Hermannus Davina en Hendrika Johanna Koekkoek
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 23 oktober 2023.

Gezin van Johannes Gerhardus Davina

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Gerhardus Davina?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Gerhardus Davina

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Johannes Gerhardus Davina

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Gerhardus Davina


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Johannes Gerhardus Davina



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 januari 1918 lag tussen -2,7 °C en -0,8 °C en was gemiddeld -1,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De Finse Burgeroorlog breekt uit.
      • 1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
      • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
      • 1 juni » Oprichting van de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Excelsior Maassluis.
      • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
      • 11 november » De Britse regering erkent de onafhankelijkheid van Letland.
    • De temperatuur op 17 januari 1918 lag tussen -1,1 °C en 1,0 °C en was gemiddeld 0,5 °C. Er was 2,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
      • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
      • 9 april » Succesvolle Duitse aanval in Vlaanderen.
      • 15 mei » De Finse Burgeroorlog eindigt.
      • 3 juli » Suze Groeneweg treedt als eerste vrouwelijke lid toe tot de Tweede Kamer.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Davina

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Davina.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Davina.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Davina (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Davina is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    J.M.G. Joosten, "Stamboom Davina", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-davina/I284.php : benaderd 19 januari 2026), "Johannes Gerhardus Davina (1918-1918)".