Stamboom Daneels » Lucienne Maria de PRIL (1937-1982)

Persoonlijke gegevens Lucienne Maria de PRIL 


Gezin van Lucienne Maria de PRIL

Zij is getrouwd met Lucien SPITAELS.

Zij zijn getrouwd op 26 september 1957 te Ophasselt, Oost-Vlaanderen, Belgique, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Lucienne Maria de PRIL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Lucienne Maria de PRIL

Lucienne Maria de PRIL
1937-1982

1957

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 september 1937 lag tussen 14,4 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 17,4 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 19 februari » Koningin Wilhelmina ondertekent een Koninklijk Besluit waarin staat dat rood, wit en blauw de kleuren van de vlag van het Koninkrijk der Nederlanden zijn.
    • 14 maart » Baltasar Porcel i Pujol, Mallorcaans schrijver, journalist en literair criticus († 2009)
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
    • 21 december » Walt Disney brengt Sneeuwwitje en de zeven dwergen uit, de eerste tekenfilm van speelfilmlengte.
  • De temperatuur op 26 september 1957 lag tussen 7,0 °C en 14,5 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 10,1 uur zonneschijn (84%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Corry Brokken wint het Eurovisiesongfestival met het liedje 'Net als toen'.
    • 5 mei » Opening van het Estádio dos Barreiros in Funchal.
    • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
    • 3 september » In Little Rock, Arkansas, proberen de eerste Afro-amerikanen naar de middelbare school te gaan. Als zij bij de school aankomen worden ze uitgescholden en weggepest.
    • 16 september » Richard Feynman en Murray Gell-Mann presenteren de theorie van de zwakke kernkracht.
    • 14 oktober » In Valencia (Spanje) stroomt de rivier Turia over waardoor het oude centrum van de stad zwaar wordt getroffen. Als gevolg van deze ramp komen meer dan 400 personen om het leven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De PRIL

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De PRIL.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De PRIL.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De PRIL (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Daneels is opgesteld door R. Daneels.neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
R. Daneels, "Stamboom Daneels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-daneels/I8158.php : benaderd 8 januari 2026), "Lucienne Maria de PRIL (1937-1982)".