Stamboom Daneels » Carolina de ZUTTER

Persoonlijke gegevens Carolina de ZUTTER 


    Gezin van Carolina de ZUTTER

    Zij had een relatie met Jean Baptist DANEELS.


    Kind(eren):

    1. Rosalie DANEELS  1820-???? 
    2. Cornelis DANEELS  1822-????
    3. Antonius DANEELS  1829-1829
    4. Marie DANEELS  1831-????

    Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Carolina de ZUTTER?
    De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

    Voorouders (en nakomelingen) van Carolina de ZUTTER

    Carolina de ZUTTER
    ????-


    Marie DANEELS
    1831-????

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam De ZUTTER


    De publicatie Stamboom Daneels is opgesteld door R. Daneels.neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Daneels, "Stamboom Daneels", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-daneels/I1579.php : benaderd 26 februari 2026), "Carolina de ZUTTER".