Stamboom Cuppen » Maria Anna van der Loop

Persoonlijke gegevens Maria Anna van der Loop 

  • Zij is geboren in Schaijk.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 31 december 2007.

Gezin van Maria Anna van der Loop

Zij is getrouwd met Wilhelmus Joannes Cuppen.

Zij zijn getrouwd op 26 april 1910 te Escharen.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna van der Loop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van der Loop


De publicatie Stamboom Cuppen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nellie de Best, "Stamboom Cuppen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cuppen/I656.php : benaderd 27 februari 2026), "Maria Anna van der Loop".