Stamboom Familie Croon uit Rozendaal » Grietje Pepping (1832-1907)

Persoonlijke gegevens Grietje Pepping 

Bronnen 1, 2, 3

Gezin van Grietje Pepping

(1) Zij is getrouwd met Pieter Castricum.

Zij zijn getrouwd op 22 mei 1853 te Limmen, Noord-Holland, Netherlands, zij was toen 20 jaar oud.

Echtgeno(o)t(e) of partner: Grietje Pepping

Kind(eren):

  1. Johannes Castricum  1854-1854
  2. Levenloos Castricum  1866-1866
  3. Levenloos Castricum  1867-1867
  4. petrus Castricum  1869-1944


(2) Zij is getrouwd met Willem Dekker.

Zij zijn getrouwd op 30 januari 1879 te Limmen, zij was toen 46 jaar oud.


Notities over Grietje Pepping

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk

Archieflocatie Noord-Hollands Archief

Algemeen Toegangnr: 358

Inventarisnr: 74

Gemeente: Limmen

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 3

Datum: 22-05-1853

Bruidegom Pieter Castricum

Leeftijd: 28

Geboorteplaats: Castricum

Bruid Grietje Pepping

Leeftijd: 20

Geboorteplaats: Limmen

Vader bruidegom Jan Jacobse Castricum

Moeder bruidegom Neeltje Schavemaker

Vader bruid Pieter Pepping

Moeder bruid Maartje van Dijk

Nadere informatie beroep bg.: landbouwer; beroep vader bd.: landbouwer

 

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk

Archieflocatie Noord-Hollands Archief

Algemeen Toegangnr: 358

Inventarisnr: 74

Gemeente: Limmen

Soort akte: Huwelijksakte

Aktenummer: 3

Datum: 30-01-1879

Bruidegom Willem Dekker

Leeftijd: 52

Geboorteplaats: Castricum

Bruid Grietje Pepping

Leeftijd: 46

Geboorteplaats: Limmen

Vader bruidegom Andries Dekker

Moeder bruidegom Aagje Glorie

Vader bruid Pieter Pepping

Moeder bruidMaartje van Dijk

Nadere informatie beroep bg.: veehouder; weduwnaar van Aafje Zijp; weduwe van Pieter Castricum

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Pepping?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Grietje Pepping

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Pepping


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Zwaan Web Site, Janpieter zwaan, Grietje Pepping, xxx-template
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Zwaan Web Site
      Stamboom: Kleef 2
    2. Mulders Web Site, Nico Mulders, Grietje Pepping, xxx-template
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: Mulders Web Site
      Stamboom: Mulders
    3. schindeler Web Site, Reinier schindeler, Grietje Pepping, xxx-template
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
      Stamboom op MyHeritage.com
      Familiesite: schindeler Web Site
      Stamboom: familie schindeler

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 2 oktober 1832 lag rond de 16,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Typering van het weer: betrokken bui. Bron: KNMI
    • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
    • In het jaar 1832: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 2,9 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Ecuador annexeert de Galápagoseilanden.
      • 12 mei » In het Teatro della Canobbiana, te Milaan, gaat de opera L'elisir d'amore (Het liefdeselixer) van de Italiaanse componist Gaetano Donizetti in première.
      • 11 juli » Oprichting van de Leopoldsorde, deze onderscheiding wordt in België toegekend voor diensten die aan het vaderland werden bewezen.
      • 2 augustus » 1300 militairen in Illinois verslaan de Sac- en Fox-indianen. Dit is het einde van de Black Hawk Oorlog.
      • 15 november » Start van het beleg van Antwerpen.
      • 28 december » John Calhoun is de eerste vicepresident van de Verenigde Staten die aftreedt.
    • De temperatuur op 30 januari 1879 lag rond de -1,8 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1879: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 22 januari » De Zoeloes verslaan de Britten in de Slag bij Isandlwana.
      • 3 februari » Joseph Swan demonstreert de eerste gloeilamp met een gloeidraad van koolstof.
      • 19 april » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC St. Gallen.
      • 15 september » In Haarlem wordt de eerste voetbalclub van Nederland opgericht, door de 14-jarige Pim Mulier. Hij noemt de club HFC, de Haarlemsche Football Club.
      • 21 oktober » Eerste demonstratie van de gloeilamp door Thomas Edison.
      • 31 december » Thomas Edison laat rondom een park tientallen gloeilampen branden als feestversiering en demonstreert daarmee zijn nieuwste uitvinding: het elektrisch licht.
    • De temperatuur op 3 augustus 1907 lag tussen 8,8 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 4,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1907: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,6 miljoen inwoners.
      • 13 januari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Degerfors IF.
      • 15 april » Oprichting van de Argentijnse omnisportclub Unión de Santa Fe.
      • 2 juni » In Peking gaan vijf auto's van verschillend fabricaat van start voor een race Peking-Parijs.
      • 23 september » Grote brand in woningcomplex aan de Marnixstraat te Amsterdam, 8 doden.
      • 6 november » Koets raakt bij dichte mist in het Hoendiep nabij Hoogkerk, 5 doden t.w. oud-commissaris Johan Æmilius Abraham van Panhuys, zoon Hobbe (burgemeester van Leek), hun echtgenotes en huisknecht.
      • 21 december » Bloedbad in de school Santa María in Iquique in Chili. 2200 mensen worden door het leger doodgeschoten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Pepping

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Pepping.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Pepping.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Pepping (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Huib Croon, "Stamboom Familie Croon uit Rozendaal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-croon/I2258.php : benaderd 20 januari 2026), "Grietje Pepping (1832-1907)".