Stamboom Familie Croon uit Rozendaal » Jannetje Elbertsdr Boots (Boos) (1789-????)

Persoonlijke gegevens Jannetje Elbertsdr Boots (Boos) 

Bron 1

Gezin van Jannetje Elbertsdr Boots (Boos)

Zij is getrouwd met Johannes (Jan) de Lange.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Eefje de Lange  1820-????
  2. Cornelis de Lange  1822-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jannetje Elbertsdr Boots (Boos)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jannetje Elbertsdr Boots (Boos)

Jannetje Elbertsdr Boots (Boos)
1789-????



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Website van Fam. de Lange, Lisette Groot-de Lange, Jannetje Elbertsdr Boots (Boos), 4 september 2011
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com

    Familiesite: Website van Fam. de Lange

    Stamboom: dc4f27_917614w2dmy4uf41n2c407

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1789 lag rond de 8,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: omtrent helder. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1789: Bron: Wikipedia
    • 28 april » Muiterij op de Bounty onder leiding van Fletcher Christian tegen kapitein William Bligh
    • 5 mei » Het Cahier de doléances wordt aangeboden aan de Franse Staten-Generaal, waarmee de Franse Revolutie begint
    • 3 juni » De sloep met de getrouwen van Bligh (Bounty) koerst door de nauwe doorgang tussen het Prince of Wales-eiland en het vasteland van Australië.
    • 20 juni » In Versailles leggen vertegenwoordigers van de derde stand en hun sympathisanten uit de lagere geestelijkheid en de adel de Eed op de Kaatsbaan af.
    • 4 augustus » Afschaffing van de feodale traditie in Frankrijk door de Nationale Vergadering.
    • 26 augustus » De eerste universele Verklaring van de Rechten van de Mens en de Burger wordt in Frankrijk openbaar gemaakt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Boots (Boos)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huib Croon, "Stamboom Familie Croon uit Rozendaal", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-croon/I1097.php : benaderd 20 januari 2026), "Jannetje Elbertsdr Boots (Boos) (1789-????)".