Stamboom Crone » Ada Helena "Ada" Crone (1893-1996)

Persoonlijke gegevens Ada Helena "Ada" Crone 


Gezin van Ada Helena "Ada" Crone

(1) Zij is getrouwd met Carl Julius Leopold Müseler.

Toestemming voor het huwelijk is 3 maart 1914 verkregen te Amsterdam, Noord-Holland.Bron 1

Zij zijn getrouwd op 17 maart 1914 te Amsterdam, Noord-Holland, zij was toen 20 jaar oud.Bron 3


(2) Zij is getrouwd met August Eduard Dimitri von Saher.

Zij zijn getrouwd op 2 juli 1919 te Hilversum, Noord-Holland, zij was toen 25 jaar oud.Bron 4


Kind(eren):

  1. Herbert von Saher  1923-2016
  2. (Niet openbaar)

Het echtpaar is gescheiden 30 mei 1929 te Hilversum, Noord-Holland.Bron 5


(3) Zij is getrouwd met Johannes Magdalenus Pzn Hondius.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1935 te Bloemendaal, Noord-Holland, zij was toen 41 jaar oud.Bron 3


Notities over Ada Helena "Ada" Crone

Ada Crone, dochter van Eduard Henrich Crone (1852-1918) en Helena Rebecca Ernestine Muller (1862-1945), groeide samen met twee broers op in Amsterdam. Haar vader was een vooraanstaande koopman, bij onder andere de firma H.G. Th. Crone, een handelsonderneming die landbouwproducten uit Nederlands-Indië importeerde en luxe goederen exporteerde. De liefde voor kunst werd haar met de paplepel ingegoten. Haar ouders waren actieve kunstverzamelaars, met nadruk op de Haagse School
schrijfster van 'The Temple of Nehalennia at Domburg'

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ada Helena "Ada" Crone?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Ada Helena "Ada" Crone

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. Begraafregister De Nieuwe Ooster; NL-SAA-3235293, grafnummer:28-1-0020
  3. (Niet openbaar)
  4. Akte 128
  5. Akte 147

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Elly Crone-Kraaijeveld, "Stamboom Crone", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-crone/I52741.php : benaderd 20 januari 2026), "Ada Helena "Ada" Crone (1893-1996)".