De temperatuur op 23 december 1940 lag tussen -7,6 °C en -0,5 °C en was gemiddeld -3,4 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
13 mei » De Duitse verovering van Frankrijk start met het oversteken van de Maas door het Duitse leger.
28 juli » Koningin Wilhelmina opent de uitzendingen van Radio Oranje vanuit Londen.
6 oktober » De Duitse Jodenvervolging in Nederland begint met de ariërverklaringen van ambtenaren.
Dag van overlijden 19 maart 1968
De temperatuur op 19 maart 1968 lag tussen 2,9 °C en 10,6 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,7 uur zonneschijn (14%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
11 februari » De Nederlandse schaatser Tonny Ferwerda vestigt het werelduurrecord op de schaats in Heerenveen: in één uur tijd schaatst hij 34205,15 m.
16 maart » Amerikaanse troepen in Vietnam plegen een massamoord in Mỹ Lai.
7 juni » Legoland Billund wordt officieel geopend.
21 juli » Wielrenner Jan Janssen wint, als eerste Nederlander ooit, de Ronde van Frankrijk door in de afsluitende tijdrit de Belg Herman Van Springel uit de gele trui te rijden.
21 september » Harry Steevens wint de derde editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
9 oktober » Rebellenleider Pierre Mulele wordt publiekelijk gemarteld en geëxecuteerd in de Democratische Republiek Congo.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ine Coumou, "Stamboom Coumou", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-coumou/I1469.php : benaderd 22 januari 2026), "Keith van Raalten (1940-1968)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.