Stamboom Coremans » Francis van de Vorst (1780-1856)

Persoonlijke gegevens Francis van de Vorst 

  • Hij is geboren in het jaar 1780.
  • Hij is overleden op 11 1856, hij was toen 76 jaar oud.

Gezin van Francis van de Vorst

Hij is getrouwd met Theodora Sanders.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Jan van de Vorst  1818-1880 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Francis van de Vorst?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Francis van de Vorst

Francis van de Vorst
1780-1856



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van de Vorst


De publicatie Stamboom Coremans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ineke Coremans, "Stamboom Coremans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-coremans/I183.php : benaderd 17 januari 2026), "Francis van de Vorst (1780-1856)".