De temperatuur op 8 september 1909 lag tussen 8,1 °C en 16,4 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (41%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
2 februari » In de Franse krant Le Figaro publiceert de Italiaanse schrijver Filippo Tommasso Marinetti zijn futuristisch manifest: een loflied op de dynamiek van het machinetijdperk.
20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
26 juli » In Catalonië begint de Tragische week, een opstand die hardhandig wordt neergeslagen.
1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
12 september » De Duitser Max Wolf maakt de eerste fotografische opname van de komeet Halley.
7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
Doopdag 9 september 1909
De temperatuur op 9 september 1909 lag tussen 6,7 °C en 18,2 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (63%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
21 februari » De Rotterdamse politie stelt een rijwielbrigade in.
6 april » De Amerikaanse ontdekkingsreiziger Robert Peary bereikt (vermoedelijk) de Noordpool, samen met Matthew Henson en vier Inuit: Ooqueh, Ootah, Egingwah en Seeglo.
1 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SK Sturm Graz.
20 juli » Georges Clemenceau dient zijn ontslag in als premier van Frankrijk.
7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
23 december » Albert I van België wordt koning.
Dag van overlijden 28 april 1970
De temperatuur op 28 april 1970 lag tussen 0,9 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 6,2 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 10,4 uur zonneschijn (71%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Drs. R.A. Corbeij, "Stamboom Corbey", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-corbey/I4152.php : benaderd 30 december 2025), "Sebilla Theresia "Trees" Parren (1909-1970)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.