Stamboom Corbey » Martinus "Merten, Marten, Maarten, Maerten" Sijmense van Nierop (1702-1781)

Persoonlijke gegevens Martinus "Merten, Marten, Maarten, Maerten" Sijmense van Nierop 


Gezin van Martinus "Merten, Marten, Maarten, Maerten" Sijmense van Nierop

(1) Hij is getrouwd met Aleijdis Lelivelt.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1729 te Stompwijk.

Getuigen: Maria van der Sman,

Kind(eren):

  1. Simon van Nierop  1731-????
  2. Joannes van Nierop  1732-1822
  3. Joannes van Nierop  1733-1769
  4. Marijtje van Nierop  1740-1812 
  5. Debora van Nierop  1744-????


(2) Hij is getrouwd met Franciscus Goeman.

Zij zijn getrouwd op 1 maart 1767 te Stompwijk.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus "Merten, Marten, Maarten, Maerten" Sijmense van Nierop?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus "Merten, Marten, Maarten, Maerten" Sijmense van Nierop

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus van Nierop


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 september 1781 lag rond de 20,0 °C. Er was 4 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het zuid ten westen. Typering van het weer: regen geheel betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1781: Bron: Wikipedia
    • 6 januari » Op de Royal Square in Saint Helier op het Kanaaleiland Jersey verslaan de Engelsen de Fransen in de Slag om Jersey. Zowel de Britse aanvoerder majoor Peirson als de Franse aanvoerder baron De Rullecourt komen om het leven.
    • 13 maart » Astronoom William Herschel ontdekt de planeet Uranus.
    • 5 augustus » De Slag bij de Doggersbank, een zeeslag tussen Nederland en het Verenigd Koninkrijk tijdens de Vierde Engels-Nederlandse Oorlog. De slag eindigt feitelijk onbeslist.
    • 4 september » Los Angeles wordt gesticht.
  • De temperatuur op 30 augustus 1783 lag rond de 18,0 °C. Er was 198 mm neerslagDe wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1783: Bron: Wikipedia
    • 4 februari » Het Verenigd Koninkrijk kondigt aan de vijandelijkheden tegen de Verenigde Staten te staken, eind van de Amerikaanse Onafhankelijkheidsoorlog.
    • 4 juni » De gebroeders Montgolfier geven in Annonay de eerste openbare demonstratie van de heteluchtballon.
    • 8 juni » In de vulkaan Laki, op IJsland, begint een uitbarsting die acht maanden zal duren, en die meer dan negenduizend mensen het leven kost. Ook is dit het begin van een achtjarige hongersnood.
    • 26 juli » Het eerste exercitiegenootschap De Vrijheid te Dordrecht opgericht. De Patriotten wilden de oude vrijheid heroveren op de Oranjes.
    • 23 september » Oprichting van het rooms-katholieke apostolisch vicariaat Zweden.
    • 1 december » Eerste bemande ballonvaart door Jacques Charles en Marie-Noël Robert.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Nierop


De publicatie Stamboom Corbey is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Drs. R.A. Corbeij, "Stamboom Corbey", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-corbey/I35942.php : benaderd 6 januari 2026), "Martinus "Merten, Marten, Maarten, Maerten" Sijmense van Nierop (1702-1781)".