Stamboom Corbey » Joanna Heuvelmans (????-1740)

Persoonlijke gegevens Joanna Heuvelmans 

  • Zij is overleden op 3 juli 1740 in Wessem.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 29 februari 2000.

Gezin van Joanna Heuvelmans

Zij is getrouwd met Daniel Hillen.

Zij zijn getrouwd op 14 juli 1711 te Wessem.


Kind(eren):

  1. Fransiscus Hillen  1713-???? 
  2. Margarita Hillen  1715-????
  3. Judith Hillen  1721-????
  4. Anna Hillen  1723-????
  5. Ida Hillen  1728-1791 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joanna Heuvelmans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Joanna Heuvelmans

Joanna Heuvelmans
????-1740

1711

Daniel Hillen
1683-1732

Judith Hillen
1721-????
Anna Hillen
1723-????
Ida Hillen
1728-1791

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juli 1740 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het noord-oosten. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Van 1702 tot 1747 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Tweede Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1740: Bron: Wikipedia
    • 9 januari » De Rooswijk, een VOC-handelsschip, loopt tijdens een storm op een zandbank en vergaat (met een kostbare lading zilver) met haar volledige bemanning voor de Engelse kust van Kent.
    • 17 augustus » Kardinaal Prospero Lorenzo Lambertini wordt gekozen tot Paus Benedictus XIV.
    • 22 augustus » Kroning van Paus Benedictus XIV in Rome.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Heuvelmans


De publicatie Stamboom Corbey is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Drs. R.A. Corbeij, "Stamboom Corbey", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-corbey/I2293.php : benaderd 1 januari 2026), "Joanna Heuvelmans (????-1740)".