Stamboom Cora Bleecke » Trijntje Boukema (1898-1974)

Persoonlijke gegevens Trijntje Boukema 

  • Zij is geboren op 16 april 1898 in Spijk.
    Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: geboorteakte(Akte)datum: 16-04-1898Plaats: Spijk gem. Bierum
    Dochter
    Trijntje Boukema
    geboren 16-04-1898 te Spijk gem. Bierum
    Vader
    Tije Boukema (landgebruiker)
    leeftijd 29 jaar
    Moeder
    Jantje Idema
  • Zij is overleden op 31 augustus 1974 in Appingedam, zij was toen 76 jaar oud.
  • Een kind van Tije Boukema en Jantje Idema
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 september 2023.

Gezin van Trijntje Boukema

Zij is getrouwd met Jan Simen Poort.

Zij zijn getrouwd op 14 augustus 1919 te Bierum, zij was toen 21 jaar oud.

Bruidegom
Jan Simen Poort
Beroep
Timmerman
Geboorteplaats
Spijk
Leeftijd
23 jaar
Bruid
Trijntje Boukema
Beroep
dienstbode
Geboorteplaats
Spijk
Leeftijd
21 jaar
Vader van de bruidegom
Hindrik Poort
Beroep
Timmerman
Moeder van de bruidegom
Hindriktje Dijkstra
Vader van de bruid
Tije Boukema
Beroep
veldarbeider
Moeder van de bruid
Jantje Idema
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
14-08-1919
Gebeurtenisplaats
Bierum

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje Boukema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje Boukema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje Boukema

Tjark Boukema
1835-1901
Tije Boukema
1868-1931
Jantje Idema
1864-1950

Trijntje Boukema
1898-1974

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 16 april 1898 lag rond de 13,2 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 29 mei » Instelling van de Nobelprijs.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 22 juni » Spaans-Amerikaanse Oorlog: Amerikaanse mariniers landen op Cuba.
      • 10 september » Opening van het stadion Roker Park in de Engelse stad Sunderland.
      • 21 december » Marie Curie en Pierre Curie ontdekken het radium.
      • 26 december » Ontdekking van radium, door Marie Curie.
    • De temperatuur op 14 augustus 1919 lag tussen 8,5 °C en 23,1 °C en was gemiddeld 15,9 °C. Er was 4,5 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
      • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
      • 14 juni » Alcock en Brown vliegen als eersten non-stop over de Atlantische Oceaan.
      • 21 juli » Anthony Fokker sticht in Amsterdam zijn eigen vliegtuigfabriek.
      • 14 september » Oprichting van Oostenrijkse voetbalclub Kapfenberger SV.
      • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    • De temperatuur op 31 augustus 1974 lag tussen 12,3 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 1,7 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Ondertekening van de troepenscheiding tussen Egyptische en Israëlische troepen bij het Suezkanaal, resultaat van de pendeldiplomatie van Henry Kissinger.
      • 12 februari » Aleksandr Solzjenitsyn wordt door de Sovjet-Unie zijn staatsburgerschap ontnomen en uitgewezen.
      • 6 mei » Aftreden van Willy Brandt als bondskanselier van West-Duitsland.
      • 30 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook de DDR bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het duel in Gelsenkirchen eindigt in 2-0 door doelpunten van Johan Neeskens en Rob Rensenbrink.
      • 15 juli » Een door Griekenland gesteunde staatsgreep op Cyprus, waarbij de president, aartsbisschop Makarios, wordt afgezet, leidt bijna tot een oorlog tussen de Navo-partners.
      • 24 november » Twee Palestijnse kapers steken op Schiphol een Vickers VC-10 van British Airways in brand en geven zich daarna over. Ze worden vrijgelaten na de kaping van een Brits vliegtuig dat is geland in Tunis.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Boukema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Boukema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Boukema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Boukema (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Cora Bleecke is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Cora, "Stamboom Cora Bleecke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cora-bleecke/I334.php : benaderd 24 januari 2026), "Trijntje Boukema (1898-1974)".