Stamboom Cora Bleecke » Cornelis Wilhelmus van Duijn (1855-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Wilhelmus van Duijn 

  • Hij is geboren in het jaar 1855 in Rotterdam.

Gezin van Cornelis Wilhelmus van Duijn

Hij is getrouwd met Johanna Catharina Maria Eschbach.

Zij zijn getrouwd op 13 maart 1878 te Rotterdam, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Fredrik van Duijn  1878-????
  2. Johannes van Duijn  1883-????
  3. Thomas van Duijn  1893-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Wilhelmus van Duijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Wilhelmus van Duijn


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1878 lag rond de 6,3 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
  • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
    • 19 februari » Thomas Edison verkrijgt een octrooi op de fonograaf.
    • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
    • 4 maart » Herstel van de rooms-katholieke bisschoppelijke hiërarchie in Schotland door oprichting van het aartsbisdom Saint Andrews en Edinburgh met vier bisdommen en het aartsbisdom Glasgow zonder suffragaan-bisdommen.
    • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
    • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.

Over de familienaam Van Duijn


De publicatie Stamboom Cora Bleecke is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Cora, "Stamboom Cora Bleecke", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cora-bleecke/I2808.php : benaderd 28 februari 2026), "Cornelis Wilhelmus van Duijn (1855-????)".