Stamboom Cooper, Kooper, Oostwal, Robert, Ooteman en Blokland » Dorothea Frederika Gerritsen (± 1901-< 1931)

Persoonlijke gegevens Dorothea Frederika Gerritsen 


Gezin van Dorothea Frederika Gerritsen

Zij is getrouwd met Petrus August Marie Scholte.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1919 te Amsterdam.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dorothea Frederika Gerritsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dorothea Frederika Gerritsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dorothea Frederika Gerritsen

Dorothea Frederika Gerritsen
± 1901-< 1931

1919

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Genlias

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 23 oktober 1919 lag tussen -2,1 °C en 14,2 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 7,8 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 29 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint de derde editie van de Copa América door in de finale titelhouder Uruguay met 1-0 te verslaan.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
    • 7 oktober » De Nederlandse luchtvaartmaatschappij KLM wordt opgericht en is daarmee de oudst bestaande luchtvaartmaatschappij van de wereld.
    • 19 november » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië.
    • 28 november » Oprichting van de Duitse hockey- en tennisclub Der Club an der Alster.

Over de familienaam Gerritsen


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marieke Cooper, "Stamboom Cooper, Kooper, Oostwal, Robert, Ooteman en Blokland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cooper/I1554.php : benaderd 3 januari 2026), "Dorothea Frederika Gerritsen (± 1901-< 1931)".