Stamboom Cooper, Kooper, Oostwal, Robert, Ooteman en Blokland » Nicolaas van Baar (1861-????)

Persoonlijke gegevens Nicolaas van Baar 

  • Hij is geboren in het jaar 1861 in Venhuizen.

Gezin van Nicolaas van Baar

Hij is getrouwd met Cornelia Ooteman.

Zij zijn getrouwd op 29 juli 1887 te Grootebroek, hij was toen 26 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Maartje van Baar  1888-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Nicolaas van Baar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Nicolaas van Baar

Nicolaas van Baar
1861-????

1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Stamboom Rijn - van Vegten (Geneanet)

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 juli 1887 lag rond de 26,7 °C. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 15 maart » Oprichting van het rooms-katholieke bisdom Monaco.
    • 22 maart » De eerste editie van de Colombiaanse krant El Espectador verschijnt.
    • 15 augustus » Eerste beklimming van de Mönch in Zwitserland.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.
    • 4 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Örgryte IS.

Over de familienaam Van Baar

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Baar.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Baar.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Baar (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marieke Cooper, "Stamboom Cooper, Kooper, Oostwal, Robert, Ooteman en Blokland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cooper/I146.php : benaderd 30 december 2025), "Nicolaas van Baar (1861-????)".