Stamboom Cooper, Kooper, Oostwal, Robert, Ooteman en Blokland » Ludovika (Loderika) Juliana Aroma (1874-????)

Persoonlijke gegevens Ludovika (Loderika) Juliana Aroma 

  • Zij is geboren op 6 juni 1874 in Boven Commewijne, Suriname.Bron 1
    ze is niet Erkend dus geboren Aroma
  • Woonachtig: No. 1, Grond Rustveld, Bov. Commewijne.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 augustus 2013.

Gezin van Ludovika (Loderika) Juliana Aroma

Zij is getrouwd met Lodewijk Solingen.

Zij zijn getrouwd in het jaar 1903 te Paramaribo, Suriname, zij was toen 28 jaar oud.Bron 2


Kind(eren):

  1. Adda Finette Solingen  1906-1929 
  2. (Niet openbaar)


Notities over Ludovika (Loderika) Juliana Aroma

volkstelling 1921
Kring II, lijst 1
Rustveld

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Ludovika (Loderika) Juliana Aroma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Ludovika (Loderika) Juliana Aroma

Voorouders (en nakomelingen) van Ludovika (Loderika) Juliana Aroma


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)
  2. de Surinamer: Nieuws- en advertentieblad 13-10-1904

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 juni 1874 lag rond de 24,3 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 54%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Aroma

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aroma.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aroma.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aroma (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marieke Cooper, "Stamboom Cooper, Kooper, Oostwal, Robert, Ooteman en Blokland", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cooper/I138.php : benaderd 2 januari 2026), "Ludovika (Loderika) Juliana Aroma (1874-????)".