De temperatuur op 4 september 1933 lag tussen 11,3 °C en 21,8 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 10,4 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
18 juni » Opening van het Stade Félix Bollaert in Lens, Frankrijk.
14 juli » In Duitsland worden alle politieke partijen behalve de NSDAP verboden.
5 december » Einde van de drooglegging in de Verenigde Staten.
6 december » Een federale rechter in de Verenigde Staten beslist dat Ulysses van James Joyce niet aanstootgevend is.
Dag van overlijden 26 september 2012
De temperatuur op 26 september 2012 lag tussen 10,8 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,1 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
3 februari » De Engelse bond ontneemt John Terry de aanvoerdersband van het Engels voetbalelftal omdat de verdediger beschuldigd wordt van racistisch gedrag tegen QPR-speler Anton Ferdinand.
1 mei » De Belgische televisiezenders Ketnet en Canvas gaan uit elkaar.
1 mei » Na Argentinië heeft ook Bolivia een bedrijf genationaliseerd dat deels in Spaanse handen is: TDE, de belangrijkste elektriciteitstransporteur van het land.
27 juni » De islamistische beweging Ansar Dine verovert Timboektoe op de Malinese rebellen van de MNLA.
20 juli » De Roemeense premier Victor Ponta heeft grote delen van zijn juridische proefschrift uit 2003 zonder bronvermelding overgenomen, aldus een ethische commissie van de Universiteit van Boekarest.
2 december » Een deel van de Japanse Sasagotunnel stort in.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Jo Consten, "Stamboom Consten Koolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-consten-koolen/I3268.php : benaderd 14 januari 2026), "Wilhelmena Gerrarda Baetsen (1933-2012)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.