Stamboom Consten Koolen » Jozef Hamers (1949-2012)

Persoonlijke gegevens Jozef Hamers 


Gezin van Jozef Hamers

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jozef Hamers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jozef Hamers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jozef Hamers

Leo Hamers
1907-1980
Mia Brauns
1919-2002

Jozef Hamers
1949-2012


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 juni 1949 lag tussen 9,7 °C en 21,0 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 3,7 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 25 januari » In Israël worden de eerste verkiezingen gehouden.
      • 31 maart » Newfoundland wordt deel van Canada.
      • 18 april » De nieuwe Ierse republiek Eire/Erin verbreekt de banden met het Britse Gemenebest.
      • 7 oktober » De Duitse Democratische Republiek (DDR) wordt gevormd.
      • 12 oktober » In Pasto, Colombia wordt de voetbalclub Deportivo Pasto opgericht.
      • 27 december » Souvereiniteitsoverdracht van Indonesië.
    • De temperatuur op 5 juni 2012 lag tussen 3,3 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 5,9 uur zonneschijn (36%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 14 februari » Roemenië en Moldavië gaan gebukt onder hevige sneeuwval, waardoor een deel van het openbare leven wordt platgelegd.
      • 25 juni » De islamistische beweging Ansar Dine verovert Kidal op de Malinese rebellen van de MNLA.
      • 3 juli » Zuid-Afrika benoemt Zenani Mandela-Dlamini, een dochter van de voormalige president Nelson Mandela, als ambassadeur in Argentinië.
      • 12 juli » Opening van voetbalstadion Stade Océane in de Franse stad Le Havre.
      • 29 juli » Duitsland schrapt een budget van 21 miljoen euro ontwikkelingshulp aan Rwanda vanwege de kwalijke militaire rol die het land in het oosten van DR Congo zou spelen.
      • 6 december » Met een rit per koninklijke trein opent Koningin Beatrix officieel de Hanzelijn, de spoorlijn tussen Lelystad en Zwolle.
    • De temperatuur op 9 juni 2012 lag tussen 11,3 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 13,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2012: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,7 miljoen inwoners.
      • 9 februari » De Engelse voetbalbond FA stelt Stuart Pearce aan als interim-bondscoach van Engeland. Hij volgt de opgestapte Fabio Capello op.
      • 29 februari » De radicale Zuid-Afrikaanse jeugdleider Julius Malema wordt uit het ANC gezet.
      • 13 maart » In een tunnel op de A9 in het Zwitserse Sierre verongelukt een Belgische bus met schoolkinderen die op de terugweg waren van sneeuwklassen. Er vallen 24 gewonden en 28 doden, waarvan 22 kinderen.
      • 6 juni » In Peru komen bij een helikoptercrash veertien onderzoekers van een Zuid-Koreaans bedrijf om het leven, onder wie één Nederlander. Ze waren onderweg naar Cuzco.
      • 19 augustus » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma kondigt een week van nationale rouw af in zijn land na de dood van 44 mijnwerkers en politiemensen bij zware botsingen aan een platinamijn.
      • 19 december » Het laatste nummer van het blad Aktueel komt uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Hamers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hamers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hamers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hamers (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Consten Koolen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jo Consten, "Stamboom Consten Koolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-consten-koolen/I3265.php : benaderd 15 januari 2026), "Jozef Hamers (1949-2012)".