Stamboom Consten Koolen » Anna Theresia Laschet (1899-1989)

Persoonlijke gegevens Anna Theresia Laschet 

  • Zij is geboren op 4 maart 1899 in Hoengen Mariadorf (D).Bron 1
  • Zij is overleden op 11 juni 1989 in Kerkrade (L) Overl Advert, zij was toen 90 jaar oud.Bron 2
  • Zij is begraven op 17 juni 1989 in Kerkrade Holz.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 maart 2023.

Gezin van Anna Theresia Laschet

Zij is getrouwd met Pieter Joseph Reulings.

Toestemming voor het huwelijk is 25 november 1921 verkregen te Kerkrade.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Theresia Laschet?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geb Akte nr 43
  2. Overl Advertentie
  3. Huw Bijlagen

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 maart 1899 lag rond de 6,1 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Queens en Staten Island gaan samen met New York.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 2 april » Priesterwijding van Eugenio Pacelli in Rome door aartsbisschop Francesco di Paola Cassetta.
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 21 september » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Stuttgarter Kickers.
  • De temperatuur op 11 juni 1989 lag tussen 10,5 °C en 23,5 °C en was gemiddeld 16,9 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (50%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 29 maart » Een man vernielt in het Dordrechts Museum tien schilderijen.
    • 29 september » De Colombiaanse president Virgilio Barco doet in de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties in New York een dringende oproep aan de wereldgemeenschap om zijn land terzijde te staan in de strijd tegen de drugsmafia.
    • 30 september » De West-Duitse minister Genscher maakt in Praag bekend dat duizenden Oost-Duitse vluchtelingen uit Tsjecho-Slowakije naar West-Duitsland mogen uitreizen.
    • 26 november » De president van de Comoren, Achmed Abdallah, komt om het leven bij een aanval op het presidentiële paleis.
    • 16 december » Dictator-generaal Augusto Pinochet van Chili verliest de presidentsverkiezingen van de christendemocraat Patricio Aylwin.
    • 22 december » Na een week van bloedige demonstraties neemt Ion Iliescu het presidentschap over van Roemenië, waardoor Nicolae Ceaușescu's communistische bewind tot een einde komt.
  • De temperatuur op 17 juni 1989 lag tussen 13,5 °C en 24,3 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 14,4 uur zonneschijn (86%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1989: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,8 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Nabij het Britse plaatsje Kegworth stort een Britse Boeing 737 neer op de autoweg M1. 47 mensen komen om bij de crash. Zie British Midland-vlucht 92.
    • 29 januari » Phobos 2 bereikt Mars en plaatst zich in een baan om de planeet.
    • 19 februari » Opening van de evenementenhal Stockholm Globe Arena, de latere Ericsson Globe, in Globen City in het stadsdeel Johanneshov in Stockholm.
    • 24 maart » De Amerikaanse olietanker Exxon Valdez loopt in het Nauw van Prins William voor de kust van Alaska aan de grond; er komt minstens 42.000 m³ olie vrij. Daarbij sterven grote aantallen zeevogels, otters en robben.
    • 15 augustus » Zwemmer Giorgio Lamberti uit Italië scherpt bij de Europese kampioenschappen in Bonn het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,69 seconden.
    • 17 augustus » De tuchtcommissie van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie schorst sprinter Achmed de Kom voor achttien maanden, waarvan tien voorwaardelijk, omdat hij tijdens de nationale titelstrijd in Hengelo een vrouwelijk jurylid heeft geslagen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Laschet

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Laschet.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Laschet.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Laschet (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Consten Koolen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Jo Consten, "Stamboom Consten Koolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-consten-koolen/I3120.php : benaderd 5 februari 2026), "Anna Theresia Laschet (1899-1989)".