Stamboom Consten Koolen » Maria Josepha Koolen (1908-2003)

Persoonlijke gegevens Maria Josepha Koolen 


Gezin van Maria Josepha Koolen

Zij is getrouwd met Hermans johannes Wlhelmus Hubertus.

Toestemming voor het huwelijk is 14 augustus 1936 verkregen te Eijgelshoven.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Josepha Koolen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Josepha Koolen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Josepha Koolen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Geb Akte 396
    2. Huw Akte 21

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 augustus 1908 lag tussen 12,6 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 17,3 °C. Er was 5,5 mm neerslag. Er was 5,5 uur zonneschijn (36%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
      • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
      • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
      • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
      • 7 november » Ernest Rutherford slaagt er voor het eerst in een atoom te isoleren.
    • De temperatuur op 19 januari 2003 lag tussen 1,4 °C en 7,2 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 2,4 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2003: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,2 miljoen inwoners.
      • 8 maart » Jamai Loman wint de eerste editie van Idols.
      • 16 maart » Wereldwijde demonstraties tegen de Irakoorlog.
      • 21 mei » FC Porto wint de UEFA Cup. In de finale in Sevilla is de Portugese voetbalclub na verlenging met 3-2 te sterk voor Celtic.
      • 10 augustus » Het eerste huwelijk in de ruimte wordt voltrokken. Joeri Malentsjenko trouwt aan boord van het ISS met zijn (op aarde gebleven) vriendin Yekaterina Dmitriyeva.
      • 15 november » De Kroaat Dino wint het Junior Eurovisiesongfestival 2003 in Kopenhagen, Denemarken.
      • 12 december » Milorad Čavić verbetert bij de EK kortebaan (25 meter) in Dublin het wereldrecord op de 100 meter vlinderslag tot 50,02.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koolen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koolen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koolen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koolen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Consten Koolen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jo Consten, "Stamboom Consten Koolen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-consten-koolen/I1286.php : benaderd 13 januari 2026), "Maria Josepha Koolen (1908-2003)".