Stamboom Cole » Amandus Petrus de Dobbelaere (1910-)

Persoonlijke gegevens Amandus Petrus de Dobbelaere 

Bron 1

Gezin van Amandus Petrus de Dobbelaere

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Amandus Petrus de Dobbelaere?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Amandus Petrus de Dobbelaere

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Amandus Petrus de Dobbelaere

Amandus Petrus de Dobbelaere
1910-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 januari 1910 lag tussen 7,4 °C en 8,7 °C en was gemiddeld 7,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
      • 3 maart » In New York wordt de Rockefeller Foundation tot bevordering van de wetenschap opgericht.
      • 29 april » Theodore Roosevelt, op dat moment oud-president van de Verenigde Staten, brengt een bezoek aan Amsterdam.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam De Dobbelaere


    De publicatie Stamboom Cole is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Guido Cole, "Stamboom Cole", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-cole/R3568.php : benaderd 12 januari 2026), "Amandus Petrus de Dobbelaere (1910-)".